Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ja: 無効

en: Language
ja: 言語

en: Search
ja: 検索

en: Multilingual settings
ja: 多言語の設定

en: Language neutral
ja: ニュートラル言語
