Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: disabled
ru: отключено

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: Multilingual settings
ru: Мультиязычные настройки

en: Language neutral
ru: Нейтральный по отношению к языку

en: - none -
ru: - не указано -
