Search API Extended Processors (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Processors
da: Behandlere

en: Processor settings
da: Indstillinger for behandler
