Search API Extended Processors (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Search
de: Suche

en: Processors
de: Verarbeitung

en: Processor settings
de: Prozessoreinstellungen

en: Fields to run on
de: Zu bearbeitende Felder

en: Unknown processor class @class specified for processor @name
de: Unbekannte Prozessorklasse @class angegeben für Prozessor @name
