Search API Extended Processors (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Processors
he: מעבדים

en: Processor settings
he: הגדרות מעבד
