Search API Extended Processors (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: Processors
ja: プロセッサー

en: Fields to run on
ja: 実行するフィールド
