Search API Extended Processors (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Processors
pl: Procesory

en: Processor settings
pl: Ustawienia procesora

en: Fields to run on
pl: Pola, które mają być uruchomione
