Search API Extended Processors (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: Processor settings
fr: Paramètres du processeur

en: Unknown processor class @class specified for processor @name
fr: Classe de processeur @class spécifiée pour le processeur @name inconnue
