Search API Federated Solr (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: Data type
oc: Tipe de donadas

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Remove field
oc: Suprimir un camp

en: More information
oc: Més informacion

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Canonical URL
oc: URL canonique

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: No results text
oc: Tèxte en l'abséncia de resultats
