Search API Federated Solr (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: گذرواژه

en: Label
fa: برچسب

en: Data type
fa: نوع داده

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Site Name
fa: نام سایت

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: Remove field
fa: حذف فیلد

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: New field
fa: فیلد جدید

en: No results text
fa: متن نبود نتیجه
