Search API Federated Solr (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: URLs
hi: यूआरएल

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Label
hi: लेबल

en: Data type
hi: आंकड़ा प्रारूप

en: Enter the terms you wish to search for.
hi: आप जिसकी खोज करना चाहते हैं वह शब्द दर्ज करें .

en: More information
hi: अधिक जानकारी

en: About
hi: के बारे में
