Search API Federated Solr (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Data type
kn: ದತ್ತಾಂಶ ಬಗೆ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
