Search API Federated Solr (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: URLs
pl: Adresy URL

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Data type
pl: Typ danych

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Remove field
pl: Usuń pole

en: More information
pl: Więcej informacji

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: New field
pl: Nowe pole

en: Canonical URL
pl: Kanoniczny URL

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: No results text
pl: Tekst w przypadku braku wyników

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.
