Search API Federated Solr (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Data type
tr: Veri türü

en: Tokens
tr: tokens

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Remove field
tr: Alanı kaldır

en: More information
tr: Daha fazla bilgi

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: No results text
tr: Sonuç metni yok

en: %name: may not be longer than @max characters.
tr: %name: @max karakterden daha uzun olamaz.
