Search API Federated Solr (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Remove field
be: Выдаліць поле

en: About
be: Аб
