Search API Federated Solr (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.
