Search API Federated Solr (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Data type
ro: Tip de date

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceți termenii doriți pentru căutare.

en: Remove field
ro: Elimină câmp

en: About
ro: Despre

en: New field
ro: Câmp nou

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: No results text
ro: Text pentru "nici un rezultat"

en: %name: may not be longer than @max characters.
ro: %name: nu poate fi mai lung de @max caractere.
