Search API Federated Solr (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Remove field
bo: གནས་ཁོངས་གསུབ་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: New field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
