Search API Federated Solr (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Tokens
gl: Comodines

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Remove field
gl: Eliminar campo

en: About
gl: Información

en: New field
gl: Novo campo

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
