Search API Federated Solr (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: Data type
is: Gagnategund

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.

en: About
is: Um

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
