Search API Federated Solr (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: About
lt: Apie

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.
