Search API Federated Solr (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
