Search API Federated Solr (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: Data type
vi: Kiểu dữ liệu

en: Remove field
vi: Gỡ bỏ trường

en: New field
vi: Trường dữ liệu mới

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ

en: Date filter
vi: Lọc theo ngày tháng
