Search API Federated Solr (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: About
ug: ھەققىدە
