Search API Federated Solr (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Tokens
ca: Comodins

en: Remove field
ca: Eliminar camp

en: Search results page title
ca: Títol de la pàgina dels resultats de la cerca

en: Number of results
ca: Nombre de resultats

en: New field
ca: Nou camp

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: No results text
ca: Text quan no hi ha resultats
