Search API Federated Solr (7.x-2.4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: URLs
da: URLer

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Data type
da: Datatype

en: Tokens
da: Symboler

en: Remove field
da: Fjern felt

en: Number of results
da: Antal resultatet

en: New field
da: Nyt felt

en: Canonical URL
da: Kanonisk URL

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: No results text
da: Intet resultat tekst
