Search API Federated Solr (7.x-2.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: URLs
et: Veebiaadressid

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Tokens
et: Märgised

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: New field
et: Uus väli

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: No results text
et: Tekst, mida näidatakse tulemuste puudumise korral
