Search API Federated Solr (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: URLs
ru: URL'ы

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: Data type
ru: Тип данных

en: Tokens
ru: Токены

en: Site Name
ru: Название сайта

en: Remove field
ru: Удалить поле

en: Search results page title
ru: Заголовок страницы с результатами поиска

en: Number of results
ru: Количество результатов

en: New field
ru: Новое поле

en: Canonical URL
ru: Канонический URL

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: No results text
ru: Текст при отсутствии результатов
