Search API Federated Solr (7.x-2.5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: URLs
eu: URL-ak

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Remove field
eu: Ezabatu eremua

en: About
eu: (r)i buruz

en: New field
eu: Eremu berria
