Search API Federated Solr (7.x-2.5) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: URLs
hr: URLovi

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Data type
hr: Vrsta podataka

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: About
hr: Opis

en: New field
hr: Novo polje
