Search API Federated Solr (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: URLs
uk: URL-адреси

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Data type
uk: Тип даних

en: Tokens
uk: Замінники

en: Site Name
uk: Назва сайту

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Remove field
uk: Видалити поле

en: Search results page title
uk: Заголовок сторінки з результатами пошуку

en: About
uk: Про модуль

en: Number of results
uk: Кількість результатів

en: New field
uk: Нове поле

en: Canonical URL
uk: Канонічний URL

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: No results text
uk: Текст за відсутності результатів

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.
