Search API Federated Solr (7.x-2.6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.

en: Remove field
bs: Ukloni polje

en: New field
bs: Novo polje
