Search API Federated Solr (7.x-2.6) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: About
cs: Popis

en: Number of results
cs: Počet výsledků

en: New field
cs: Nové pole

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: No results text
cs: Text pro nulový (prázdný) výsledek

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
