Search API Federated Solr (7.x-2.6) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: About
sk: Informácie o

en: New field
sk: Nové pole

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
