Search API Federated Solr (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Data type
fi: Tietotyyppi

en: Tokens
fi: Merkit

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Remove field
fi: Poista kenttä

en: About
fi: Tietoja

en: Number of results
fi: Hakutulosten määrä

en: New field
fi: Uusi kenttä

en: Canonical URL
fi: Kanoninen URL

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: No results text
fi: Teksti joka näytetään jos näkymällä ei ole tuloksia

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
