Search API Federated Solr (7.x-3.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: About
el: Περί

en: New field
el: Νέο πεδίο

en: No results text
el: Κείμενο όταν δεν υπάρχουν αποτελέσματα

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
