Search API Federated Solr (7.x-3.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Search
fr: Rechercher

en: None
fr: Aucun(e)

en: Password
fr: Mot de passe

en: Label
fr: Libellé

en: Data type
fr: Type de données

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Site Name
fr: Nom du Site

en: Enter the terms you wish to search for.
fr: Saisir les termes à rechercher.

en: Remove field
fr: Retirer le champ

en: Search results page title
fr: Titre de la page des résultats de la recherche

en: About
fr: À propos

en: Number of results
fr: Nombre de résultats

en: New field
fr: Nouveau champ

en: Canonical URL
fr: URL canonique

en: Machine Name
fr: Nom système

en: No results text
fr: Texte en l'absence de résultats

en: Search API index
fr: Indexe de Search API

en: %name: may not be longer than @max characters.
fr: %name : ne peut dépasser @max caractères.
