Search API Federated Solr (7.x-3.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Remove field
he: הסרת שדה

en: About
he: אודות

en: Number of results
he: מספר התוצאות

en: New field
he: שדה חדש

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: No results text
he: כיתוב כאשר אין תוצאות
