Search API Federated Solr (7.x-3.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: URLs
ja: URL

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Password
ja: パスワード

en: Label
ja: ラベル

en: Data type
ja: データ型

en: Tokens
ja: トークン

en: Enter the terms you wish to search for.
ja: 検索したいキーワードを入力してください。

en: Remove field
ja: フィールドを削除

en: About
ja: アバウト

en: Number of results
ja: 結果の数

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: No results text
ja: 結果なしのテキスト

en: %name: may not be longer than @max characters.
ja: %name: @max 文字よりも長くすることはできません。
