Search API Federated Solr (7.x-3.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: URLs
sv: URL:er

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Data type
sv: Datatyp

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Remove field
sv: Ta bort fält

en: About
sv: Om

en: Number of results
sv: Antal resultat

en: New field
sv: Nytt fält

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: No results text
sv: Text vid inget resultat

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.
