Search API Federated Solr (7.x-3.2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: URLs
hu: Webcímek

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: Data type
hu: Adattípus

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Site Name
hu: Webhely neve

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Remove field
hu: Mező törlése

en: Search results page title
hu: Keresési eredmények oldal címe

en: About
hu: Leírás

en: Number of results
hu: Találatok száma

en: New field
hu: Új mező

en: Canonical URL
hu: Általános webcím

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: No results text
hu: Eredmények helyett megjelenítendő szöveg

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.
