Search API Federated Solr (7.x-3.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: URLs
af: URLe

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.
