Search API Federated Solr (7.x-3.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: About
ku: دەربارە
