Search API Location (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Location
az: Məkan

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Select
az: Seçin

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Round
az: Dəyirmi

en: If checked, the number will be rounded.
az: Yoxlansa, nömrə yuvarlaqlaşdırılacaq.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
az: Onluq nöqtəsindən sonra neçə rəqəmin çap olunacağını göstərin.

en: What single character to use as a decimal point.
az: Onluq nöqtəsi kimi hansı tək simvol istifadə edilməlidir.

en: What single character to use as the thousands separator.
az: Minlərlə ayırıcı kimi hansı tək simvol istifadə edilməlidir.
