Search API Location (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Select
el: Επιλογή

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Kilometers
el: Χιλιόμετρα

en: Fixed value
el: Σταθερή τιμή

en: Get location
el: Εύρεση τοποθεσίας
