Search API Location (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Location
fi: Sijainti

en: Handler
fi: Käsittelijä

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Select
fi: Valitse

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: Kilometers
fi: Kilometriä

en: Round
fi: Pyöristä

en: If checked, the number will be rounded.
fi: Jos valittuna arvo pyöristetään.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
fi: Määrittele kuinka monta lukua näytetään desimaalipilkun jälkeen.

en: What single character to use as a decimal point.
fi: Mitä yksittäistä merkkiä käytetään desimaalipisteenä.

en: What single character to use as the thousands separator.
fi: Mitä merkkiä käytetään tuhatlukujen erottajana.

en: Select field
fi: Valitse kenttä

en: Fixed value
fi: Kiinteä arvo

en: Thousands marker
fi: Tuhansien merkki
