Search API Location (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Search
is: Leit

en: Location
is: Staðsetning

en: Text field
is: Textareitur

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: What single character to use as a decimal point.
is: Hvaða staf á að nota sem tugabrotsskil.

en: What single character to use as the thousands separator.
is: Hvaða staf á að nota sem þúsundaskil.
