Search API Location (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Location
km: ទីតាំង

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស
