Search API Location (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Location
lt: Vieta

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Radius
lt: Spindulys

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas
