Search API Location (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Location
bs: Lokacija

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Precision
bs: Preciznost

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka

en: Round
bs: Zaokruži

en: If checked, the number will be rounded.
bs: Ako je označeno, broj će biti zaokružen.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
bs: Odredi koliko brojeva će se prikazati iza decimalnog zareza.

en: What single character to use as a decimal point.
bs: Koji znak će se koristiti kao decimalni zarez.

en: What single character to use as the thousands separator.
bs: Koji znak će se koristiti kao separator za hiljade.
